Bec led navigator nll-r50-5-230-4k-e14, e14, 5w, 4000k, 120.0 °, 220v, 86mm, 50mm
# 140654 Bec LED Navigator NLL-R50-5-230-4K-E14, E14, 5W,  4000K,  120.0 °,  220V,  86mm,  50mm
Anunțați-mă când acest produs va fi disponibil.
Vă rugăm să indicați un număr de telefon sau email de contact.
Caracteristici pentru Bec LED Navigator NLL-R50-5-230-4K-E14, E14, 5W, 4000K, 120.0 °, 220V, 86mm, 50mm
Brand
Navigator
Model
NLL-R50-5-230-4K-E14
Garanția consumatorului, luni
24
Tip
Lampa LED
Soclu
E14
Culoarea luminii
neutru
Unghiul de dispersie
120 °
Tensiune de alimentare
220 V
Puterea
5 W
Înălțime
86 mm
Diametru
50 mm