Cooler universal deepcool ak400 wh, (≤29db, 500-1850rpm, 66.47 cfm, 120mm, 220w, 4/6mm, 661g.). intel lga1700/1200/1151/1150/1155 intel lga1700/1200/1151/1150/1155 amd am5/am4
# 304853 Cooler universal DEEPCOOL AK400 WH, (≤29dB, 500-1850RPM, 66.47 CFM, 120mm, 220W, 4/6mm, 661g.). Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4
Cooler universal DEEPCOOL AK400 WH, (≤29dB, 500-1850RPM, 66.47 CFM, 120mm, 220W, 4/6mm, 661g.). Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4Cooler universal DEEPCOOL AK400 WH, (≤29dB, 500-1850RPM, 66.47 CFM, 120mm, 220W, 4/6mm, 661g.). Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4Cooler universal DEEPCOOL AK400 WH, (≤29dB, 500-1850RPM, 66.47 CFM, 120mm, 220W, 4/6mm, 661g.). Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4
Anunțați-mă când acest produs va fi disponibil.
Vă rugăm să indicați un număr de telefon sau email de contact.
Caracteristici pentru Cooler universal DEEPCOOL AK400 WH, (≤29dB, 500-1850RPM, 66.47 CFM, 120mm, 220W, 4/6mm, 661g.). Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 Intel LGA1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4
Brand
( DEEPCOOL)
Model
AK400 WH
Garanția consumatorului, luni
12
Compatibilitatea cooler-ului
Tipul cooler-ului
Pentru procesor
CPU Socket
AM2
CPU Socket
AM2+
AM3
AM3+
AM4
FM1
FM2+
LGA 1150
LGA 1151
AM4
Caracteristici tehnice
Dimensiunile ventilatorului, mm
127 x 97 x 155 mm
Viteza de rotaţiei
1850 rpm
Dirijarea rotațiilor
PWM (Pulse-width modulation)
Jetul de aer
65.5 CFM
Puterea disipată
220 W