Cooler universal deepcool deepcool cooler ”gamma archer pro v2”, socket lga1851/1700/1200/115x & am5/am4, up to 110w, 120х120х25mm, 900~1600 rpm±10%, 17.8~21 db(a), 55.5cfm, 4-pin pwm, hydro bearing, d.a.c. (double airflow channel)
# 375132 Cooler universal DEEPCOOL DEEPCOOL Cooler ”GAMMA ARCHER PRO V2”, Socket LGA1851/1700/1200/115x & AM5/AM4, up to 110W, 120х120х25mm, 900~1600 RPM±10%, 17.8~21 dB(A), 55.5CFM, 4-pin PWM, Hydro Bearing, D.A.C. (Double Airflow Channel)
Cooler universal DEEPCOOL DEEPCOOL Cooler ”GAMMA ARCHER PRO V2”, Socket LGA1851/1700/1200/115x & AM5/AM4, up to 110W, 120х120х25mm, 900~1600 RPM±10%, 17.8~21 dB(A), 55.5CFM, 4-pin PWM, Hydro Bearing, D.A.C. (Double Airflow Channel)Cooler universal DEEPCOOL DEEPCOOL Cooler ”GAMMA ARCHER PRO V2”, Socket LGA1851/1700/1200/115x & AM5/AM4, up to 110W, 120х120х25mm, 900~1600 RPM±10%, 17.8~21 dB(A), 55.5CFM, 4-pin PWM, Hydro Bearing, D.A.C. (Double Airflow Channel)Cooler universal DEEPCOOL DEEPCOOL Cooler ”GAMMA ARCHER PRO V2”, Socket LGA1851/1700/1200/115x & AM5/AM4, up to 110W, 120х120х25mm, 900~1600 RPM±10%, 17.8~21 dB(A), 55.5CFM, 4-pin PWM, Hydro Bearing, D.A.C. (Double Airflow Channel)Cooler universal DEEPCOOL DEEPCOOL Cooler ”GAMMA ARCHER PRO V2”, Socket LGA1851/1700/1200/115x & AM5/AM4, up to 110W, 120х120х25mm, 900~1600 RPM±10%, 17.8~21 dB(A), 55.5CFM, 4-pin PWM, Hydro Bearing, D.A.C. (Double Airflow Channel)Cooler universal DEEPCOOL DEEPCOOL Cooler ”GAMMA ARCHER PRO V2”, Socket LGA1851/1700/1200/115x & AM5/AM4, up to 110W, 120х120х25mm, 900~1600 RPM±10%, 17.8~21 dB(A), 55.5CFM, 4-pin PWM, Hydro Bearing, D.A.C. (Double Airflow Channel)
Anunțați-mă când acest produs va fi disponibil.
Vă rugăm să indicați un număr de telefon sau email de contact.
Caracteristici pentru Cooler universal DEEPCOOL DEEPCOOL Cooler ”GAMMA ARCHER PRO V2”, Socket LGA1851/1700/1200/115x & AM5/AM4, up to 110W, 120х120х25mm, 900~1600 RPM±10%, 17.8~21 dB(A), 55.5CFM, 4-pin PWM, Hydro Bearing, D.A.C. (Double Airflow Channel)
Brand
( DEEPCOOL)
Model
DEEPCOOL Cooler ”GAMMA ARCHER PRO V2”, Socket LGA1851/1700/1200/115x & AM5/AM4, up to 110W, 120х120х25mm, 900~1600 RPM±10%, 17.8~21 dB(A), 55.5CFM, 4-pin PWM, Hydro Bearing, D.A.C. (Double Airflow Channel)
Garanția consumatorului, luni
12
Compatibilitatea cooler-ului
Tipul cooler-ului
Pentru procesor
CPU Socket
AM4
CPU Socket
AM5
LGA 1150
LGA 1151
Caracteristici tehnice
Dimensiunile ventilatorului, mm
120 x 120 mm
Viteza de rotaţiei
1600 rpm
Dirijarea rotațiilor
PWM (Pulse-width modulation)
Puterea disipată
110 W