Sursa de alimentare pc chieftec gps-700a8, 700w
# 59110 Sursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700W
Sursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700WSursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700WSursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700WSursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700WSursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700WSursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700WSursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700WSursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700WSursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700W
la procurare pe credit
~51
Solicită credit
Completează formularul
Anunțați-mă când acest produs va fi disponibil.
Vă rugăm să indicați un număr de telefon sau email de contact.
Caracteristici pentru Sursa de alimentare PC CHIEFTEC GPS-700A8, 700W
Brand
( CHIEFTEC)
Model
GPS-700A8
Garanția consumatorului, luni
24
Caracteristici tehnice
Bloc de alimentare
ATX
Puterea blocului de alimentare
700 W
Tensiunea de intrare
208, 220, 230, 240V
Modulul PFC
Activ
Interfeţe
Conector alimentare pentru placa de bază
24+8 pin
PCI-E
6+2 pin
SATA
6
Conectoare alimentare PATA
2
Alte caracteristici
Răcirea blocului de alimentare
1 x 120mm