Sursa de alimentare pc xilence xp850r12 (xn340), 850w, "gaming gold series", atx 2.52, 80 plus® gold, active pfc, erp2014 norm, silent 120mm fan,+12v(70.8a), 1x 20+4 pin(mb), 2x p4+4(cpu), 6x sata(hdd/ssd), 3x pci-e 6+2pin(gpu), 3x peripheral, 1x argb led, ocp, ovp, uvp, scp, opp, otp, black
# 318122 Sursa de alimentare PC xilence XP850R12 (XN340), 850W, "Gaming Gold Series", ATX 2.52, 80 PLUS® GOLD, Active PFC, ErP2014 norm, Silent 120mm fan,+12V(70.8A), 1x 20+4 Pin(MB), 2x P4+4(CPU), 6x SATA(HDD/SSD), 3x PCI-E 6+2pin(GPU), 3x Peripheral, 1x ARGB Led, OCP, OVP, UVP, SCP, OPP, OTP, Black
Блок питания ПК xilence XP850R12 (XN340), 850W, "Gaming Gold Series", ATX 2.52, 80 PLUS® GOLD, Active PFC, ErP2014 norm, Silent 120mm fan,+12V(70.8A), 1x 20+4 Pin(MB), 2x P4+4(CPU), 6x SATA(HDD/SSD), 3x PCI-E 6+2pin(GPU), 3x Peripheral, 1x ARGB Led, OCP, OVP, UVP, SCP, OPP, OTP, BlackБлок питания ПК xilence XP850R12 (XN340), 850W, "Gaming Gold Series", ATX 2.52, 80 PLUS® GOLD, Active PFC, ErP2014 norm, Silent 120mm fan,+12V(70.8A), 1x 20+4 Pin(MB), 2x P4+4(CPU), 6x SATA(HDD/SSD), 3x PCI-E 6+2pin(GPU), 3x Peripheral, 1x ARGB Led, OCP, OVP, UVP, SCP, OPP, OTP, BlackБлок питания ПК xilence XP850R12 (XN340), 850W, "Gaming Gold Series", ATX 2.52, 80 PLUS® GOLD, Active PFC, ErP2014 norm, Silent 120mm fan,+12V(70.8A), 1x 20+4 Pin(MB), 2x P4+4(CPU), 6x SATA(HDD/SSD), 3x PCI-E 6+2pin(GPU), 3x Peripheral, 1x ARGB Led, OCP, OVP, UVP, SCP, OPP, OTP, BlackБлок питания ПК xilence XP850R12 (XN340), 850W, "Gaming Gold Series", ATX 2.52, 80 PLUS® GOLD, Active PFC, ErP2014 norm, Silent 120mm fan,+12V(70.8A), 1x 20+4 Pin(MB), 2x P4+4(CPU), 6x SATA(HDD/SSD), 3x PCI-E 6+2pin(GPU), 3x Peripheral, 1x ARGB Led, OCP, OVP, UVP, SCP, OPP, OTP, BlackБлок питания ПК xilence XP850R12 (XN340), 850W, "Gaming Gold Series", ATX 2.52, 80 PLUS® GOLD, Active PFC, ErP2014 norm, Silent 120mm fan,+12V(70.8A), 1x 20+4 Pin(MB), 2x P4+4(CPU), 6x SATA(HDD/SSD), 3x PCI-E 6+2pin(GPU), 3x Peripheral, 1x ARGB Led, OCP, OVP, UVP, SCP, OPP, OTP, Black
Optiuni de livrare
Ridicarea personala (str. Maria Dragan 2/1A) gratis
la procurare pe credit
~74
Solicită credit
Completează formularul
Preț integral
1 784Lei
Rate lunare de la
75 Lei
Achitare in rate!
Mărimea fișierului pînă la 2МB
Caracteristici pentru Sursa de alimentare PC xilence XP850R12 (XN340), 850W, "Gaming Gold Series", ATX 2.52, 80 PLUS® GOLD, Active PFC, ErP2014 norm, Silent 120mm fan,+12V(70.8A), 1x 20+4 Pin(MB), 2x P4+4(CPU), 6x SATA(HDD/SSD), 3x PCI-E 6+2pin(GPU), 3x Peripheral, 1x ARGB Led, OCP, OVP, UVP, SCP, OPP, OTP, Black
Brand
xilence
Model
XP850R12 (XN340), 850W, "Gaming Gold Series", ATX 2.52, 80 PLUS® GOLD
Garanția consumatorului, luni
24
Caracteristici tehnice
Bloc de alimentare
ATX
Puterea blocului de alimentare
850 W
Tensiunea de intrare
200-240 V
Modulul PFC
Activ
Răcirea blocului de alimentare
1 x 120mm
Interfeţe
Conector alimentare pentru placa de bază
20+4 pin
CPU
1x4+4 pin
PCI-E
3 x 6+2 pin
SATA
6
Molex (IDE)
3
Alte caracteristici
Certificat
80+ Gold
Eficienta
92%