PC, Periferice & Soft
Laptop, tablete, telefoane
Totul pentru gameri
TV, foto, audio
Electrocasnice
Dispozitive SMART
Tehnica de birou
Mobila
Casa, Gradina
Totul pentru bucatarie
Produse pentru copii
Odihna si sport
Constructii si reparatii
Produse auto
Fashion, Beauty
Produse pentru sanatate
Petshop
Produse alimentare
Servicii
Brands
Promotii
Odihna si sport Sport Benzi de alergat (60)

Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP, 150 kg, 18 km, h, USB, Bluetooth, Negru,, 171.5 x 79 x 36.5

Zipro
# 246495 Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5
Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP,  150 kg,  18 km, h,  USB,  Bluetooth,  Negru,, 171.5 x 79 x 36.5
la procurare pe credit
~866
Solicită credit
Completează formularul

Anunțați-mă când acest produs va fi disponibil.

Vă rugăm să indicați un număr de telefon sau email de contact.
Echipa Fantastic.md face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acest website. Totuși, pot apărea mici inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţurile, care pot fi modificate fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Pentru confirmarea lor vă rugăm să apelati la un consultant Fantastic.md. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului disponibil.

Caracteristici pentru Banda de alergat Zipro NOTUS, 2.5 CP, 150 kg, 18 km, h, USB, Bluetooth, Negru,, 171.5 x 79 x 36.5

Brand
Zipro
Model
NOTUS
Garanția consumatorului, luni
12
Tip
Electrică
Nivel pregatire
Incepatori
Nivel pregatire
Intermediari
Motor
2.5 CP
Niveluri de încărcare
12
Viteza maximă
18 km/h
Terminal
Este
Determinarea timpului
Este
Determinarea vitezei
Este
Determinarea distanței
Este
Determinarea caloriilor
Este
USB
Este
Bluetooth
Este
LCD display
Este
Culoare
Negru
Lungimea benzii
136 сm
Lățimea benzii
47 сm
Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ)
171.5 х 79 х 36.5 сm
Greutate maximă utilizatorului
150 kg
Greutate
65.8 kg
> Raportare eroare în descrierea produsului.

Descrierea produsului

Caracteristici generale
Tipelectrică
Motor2.5 CP
Niveluri de încărcare12
Programe personalizate3
Reglarea înclinăriida
Unghiul maxim de înclinare15 °
Viteza maximă18 km/h
Determinarea pulsuluida
Determinarea timpuluida
Determinarea distanțeida
Determinarea caloriilorda
Pliantda
Sistem de amortizareda
Lungimea benzii136 cm
Lățimea benzii47 cm
Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ)171.5x79x36.5 cm
Dimensiuni în forma pliantă98x77x146 cm
Masa maximală a utilizatorului150 kg
Culoarenegru
Greutate65.8 kg
Alte informații
ProducătorZipro
ModelNotus
Cod EAN5901793678016
Garanție12 luni

Produse asemănătoare

Credit de la 200 lei/lună
4 782

Produse vizualizate recent

Fantastic.md
Cadou de bun venit

Mai multă bucurie.
Un preț mai bun.

Înregistrează-te pe Fantastic și bucură-te de până la 5% reducere la cumpărături.

până la5%
reducere la cumpărăturiUn motiv în plus să alegi ce îți place.
+373

Telefonul va fi folosit pentru autentificare. Un consultant te va suna pentru a confirma reducerea și a afla numele tău.

Despre reducere și înregistrare

Reducerea de 5% se aplică automat la prima ta comandă de pe site, plasată în cel mult 30 de zile de la înregistrare, la plata în numerar, cu cardul la curier, prin cont de plată sau MIA. Nu se aplică produselor aflate deja într-o promoție și nu se cumulează cu alte coduri promoționale. Un singur cont per număr de telefon.